ASİF İzmir'de Teşkilatlanıyor

Aile ve Sosyal İşler Federasyonu İzmir’de yeni şube açıyor. Yeni kurulmuş olmasına karşın kısa sürede Türkiye genelinde hızla büyüyen ve 60 il ve ilçede şubeleri aktif hale getiren ASİF, İzmir’de de şube açmak için çalışmaları hızlandırdı.

Haberin DevamıYeni Başkan Açıkladı. ASİF Nedir?

(ASİF) Rize il başkanı Kerim Keskin,”Aile ve Sosyal İşler Federasyonu Kuruluş amacını, Misyonunu ve hedeflerini açıkladı.

Haberin DevamıAile ve Sosyal İşler Federasyonu (ASİF) Kırıkkale il başkanlığını Hafize Yıldız atandı.

Türkiye geneli oluşum içinde olan Aile ve Sosyal İşler Federasyonu (ASİF) Kırıkkale´de de yönetimini oluşturarak kısa sürede hizmetlerine başlamayı hedefliyor. Kırıkkale´de Aile ve Sosyal İşler Federasyonu (ASİF) Kırıkkale il başkanlığını Hafize Yıldız atandı. Yıldız önümüzdeki günlerde yönetimini oluşturarak çalışmalara başlayacak.

Haberin DevamıAdıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Aile ve Sosyal İşler Federasyonu (ASİF) İlçe Temsilcisi Nusret Yaman getirildi.

ASİF ilçe temsilcisi Nusret Yaman yaptığı basın açıklamasında “İlçemizde kuruluş aşamasını tamamladıklarını ilçe yönetimin 54 kişiden oluştuğunu ve bunların içinde 10 bayan kardeşimize yönetiminde aktif görev verdiklerini ve bundan sonra hızlı bir şekilde toplumun menfaatine olacak her türlü faaliyeti destekleyecek çalışmalar yaparak, işsiz ve mağdur insanlarımıza iş imkanları sağlamak, mağdur ailelere maddi ve manevi destek sağlamak, ülkemizin büyümesi ve sosyal ekonomik yapıyı desteklemek temel amaçlarımızdan biri olacaktır” dedi.

Haberin Devamı